UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ten dworzec to lata 80 te. Ściśłe centrum od placu Słowiańskiego pod sam sąd to jak jakieś slumsy wyglądają. Dużo do zrobienia w tym mieście, oj dużo. Obrzeża się rozbudowują a w centrum czas zatrzymał się 30 lat temu. Komunikacja temat rzeka, tramwaje 50 letnie oraz rozplanowanie tras zkm to prawdziwy majstersztyk. Z zawady dojechać na np cmentarz Dębica 1h 30 min jazdy autobususem (chyba) wycieczkowym. Szybciej przez bażantarni na piechotę.
Elblazkowo.