UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdzie jest to 2/3 zalanego przejścia podziemnego????? Nie masz co robić, Panie radny???Wiadomo...
Uebskaoe
Gdzie jest to 2/3 zalanego przejścia podziemnego????? Nie masz co robić, Panie radny???Wiadomo...
Uebskaoe