A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Elblong123 - Co ty człowieku wypisujesz? Rozejrzyj się i pomyśl.
niech zbuduja na stale wał przeciwpowodziowy a nie wiecznie pogotowie, ale po co
Co się czepiacie władz miasta, przecież nie jest obowiązkiem samorządu zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańców np przed powodzią... A nie, czekaj czekaj.. chyba jest !?
@obserwator1 - A jak były wały ziemne ????
Zamiast pieniadze na murki betonowe i pogłębienie rzeki Elbląg to dajcie 300 baniek na olsztyn wy, ,, ,, brak słów.
Potrzebna nowa inwestycja na wejściu do kanału - zamykane wrota
Oczywiście przecież takie wrota były za dziadka Angeli Merkel, pozostały po nich tylko przyczóki