91
28.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jeśli ktoś w Elblągu nie wie dlaczego miasto nie zabezpiecza mieszkańców to przypominam kto okradł nasze miasto. Mimo to ludzie dalej na nich głosują
Niepojęte (2025.12.28)

info

12  
  5
@Elblong123 - Co ty człowieku wypisujesz? Rozejrzyj się i pomyśl.
Ljotnes (2025.12.28)
niech zbuduja na stale wał przeciwpowodziowy a nie wiecznie pogotowie, ale po co
(2025.12.28)

info

7  
  2
Co się czepiacie władz miasta, przecież nie jest obowiązkiem samorządu zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańców np przed powodzią... A nie, czekaj czekaj.. chyba jest !?
(2025.12.28)

info

9  
  1
Z powodziami w Polsce jest podobnie jak z suszą. Polskojęzyczni zgotowali nam ten los i ciągle mają poparcie 1/3 kraju. Nie ogarniam
Szok i niedowierzanie (2025.12.28)

info

10  
  3
"W ostatnich dekadach (np. w latach 2009,2012,2017,2019 oraz obecnie w 2025 roku) zjawisko to powtarza się regularnie, wymuszając na służbach miejskich rozkładanie rękawów przeciwpowodziowych na Bulwarze Zygmunta Augusta. " - Przez 8 lat pisiory nie zrobiły nic aby sytuacja powodziowa w Elblągu uległa poprawie
Socjalisci narodowi (2025.12.28)
@obserwator1 - A jak były wały ziemne ????
(2025.12.28)
Zamiast pieniadze na murki betonowe i pogłębienie rzeki Elbląg to dajcie 300 baniek na olsztyn wy, ,, ,, brak słów.
(2025.12.28)

info

5  
  3
Potrzebna nowa inwestycja na wejściu do kanału - zamykane wrota
(2025.12.28)
Oczywiście przecież takie wrota były za dziadka Angeli Merkel, pozostały po nich tylko przyczóki
Renata 09 (2025.12.28)