UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co się czepiacie władz miasta, przecież nie jest obowiązkiem samorządu zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańców np przed powodzią... A nie, czekaj czekaj.. chyba jest !?


Anuluj