UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co się czepiacie władz miasta, przecież nie jest obowiązkiem samorządu zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańców np przed powodzią... A nie, czekaj czekaj.. chyba jest !?
Co się czepiacie władz miasta, przecież nie jest obowiązkiem samorządu zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańców np przed powodzią... A nie, czekaj czekaj.. chyba jest !?