Wybrany wątek opinii
Buduje się PiSowski rów za pierdyliard PLN, a cofki jak były tak... :(
Do moderacji
Odpowiedz
33
59
@Elblong123 - Rów czyli przeko nie jest od cofki co to za głupota może wiatr deszcz, śnieg i w ogóle całe zło tego swiata to robota PiS. Komuno wróć pewnie to marzenie towarzyszyło przy pisaniu komentarza
Do moderacji
Odpowiedz
14
5
@Elblong123 - no tak ten Wróbleeski z pis tyle rządził i nic nie zrobił
Do moderacji
Odpowiedz
7
8
@Elblong123 - Co ty człowieku wypisujesz? Rozejrzyj się i pomyśl.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
@Woda - Przekop rzeczywiście na cofkę nie ma wpływu. Ale wybetonowanie, wyprostowanie i pogłębienia koryta ma znaczenie kapitalne. Woda napływa szybko i nie rozlewa się na tereny szerokiego koryta - bo go zlikwidowano. Ci co się na tym znają, od początku budowy mówili, że cofki staną się bardziej gwałtowne. Czyli żeglugi nie ma, ale warunki powodziowe uległy istotnemu pogorszeniu. Jedyna korzyść, to mamy już Pomnik Suwerenności. Bez niego bylibyśmy w niewoli.
Do moderacji
Odpowiedz
4
6
@entuzjasta - Jakie szerokie koryto? Oświeć
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@entuzjasta - Ta w niewoli - jeden woli, drugi nie chce żyĉ w niewoli, jeden bierze coś na raty, drugi trafia wprost za kraty, inny siedzi w Budapeszcie I zrozumcie to już wreszcie, nie ma prawa- tylko MOJSZA, ona większa jest niż TWOJSZA, nikt nie zamknie go do paki, może tylko.... Patryk Jaki
Do moderacji
Odpowiedz
1
0