Wybrany wątek opinii

Buduje się PiSowski rów za pierdyliard PLN, a cofki jak były tak... :(
Elblong123 (2025.12.27)
@Elblong123 - Rów czyli przeko nie jest od cofki co to za głupota może wiatr deszcz, śnieg i w ogóle całe zło tego swiata to robota PiS. Komuno wróć pewnie to marzenie towarzyszyło przy pisaniu komentarza
Woda (2025.12.28)
@Elblong123 - no tak ten Wróbleeski z pis tyle rządził i nic nie zrobił
(2025.12.28)
@Elblong123 - Co ty człowieku wypisujesz? Rozejrzyj się i pomyśl.
Ljotnes (2025.12.28)
@Woda - Przekop rzeczywiście na cofkę nie ma wpływu. Ale wybetonowanie, wyprostowanie i pogłębienia koryta ma znaczenie kapitalne. Woda napływa szybko i nie rozlewa się na tereny szerokiego koryta - bo go zlikwidowano. Ci co się na tym znają, od początku budowy mówili, że cofki staną się bardziej gwałtowne. Czyli żeglugi nie ma, ale warunki powodziowe uległy istotnemu pogorszeniu. Jedyna korzyść, to mamy już Pomnik Suwerenności. Bez niego bylibyśmy w niewoli.
entuzjasta (2025.12.28)
@entuzjasta - Jakie szerokie koryto? Oświeć
abc1 (2025.12.28)
@entuzjasta - Ta w niewoli - jeden woli, drugi nie chce żyĉ w niewoli, jeden bierze coś na raty, drugi trafia wprost za kraty, inny siedzi w Budapeszcie I zrozumcie to już wreszcie, nie ma prawa- tylko MOJSZA, ona większa jest niż TWOJSZA, nikt nie zamknie go do paki, może tylko.... Patryk Jaki
Możliw, możliw (2025.12.29)
Powrót do komentarzy