Wybrany wątek opinii
Wybetonowane rzeka od zalewu przez Nowakowo i woda nie ma gdzie się rozlać więc płynie do elblaga
Do moderacji
Odpowiedz
28
21
@obserwator1 - Tak. - Płynie sporo szybciej, niż kiedyś. Na Renie (Rhein) mają podobny problem.
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
@obserwator1 - Nie było betonu j też płynęła, nieuku
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
@obserwator1 - A jak były wały ziemne ????
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
To wylewało w Batorowie i Nowakowie.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@obserwator1 - Obserwatorze, gdzie się wcześniej rozlewała? Najpierw pomyśl zanim cokolwiek napiszesz.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0