Wybrany wątek opinii

Wybetonowane rzeka od zalewu przez Nowakowo i woda nie ma gdzie się rozlać więc płynie do elblaga
obserwator1 (2025.12.27)
@obserwator1 - Tak. - Płynie sporo szybciej, niż kiedyś. Na Renie (Rhein) mają podobny problem.
erg. (2025.12.27)
@obserwator1 - Nie było betonu j też płynęła, nieuku
(2025.12.28)
@obserwator1 - A jak były wały ziemne ????
(2025.12.28)
To wylewało w Batorowie i Nowakowie.
Powodzianin (2025.12.28)
@obserwator1 - Obserwatorze, gdzie się wcześniej rozlewała? Najpierw pomyśl zanim cokolwiek napiszesz.
abc1 (2025.12.28)
Powrót do komentarzy