A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Elblong123 - Rów czyli przeko nie jest od cofki co to za głupota może wiatr deszcz, śnieg i w ogóle całe zło tego swiata to robota PiS. Komuno wróć pewnie to marzenie towarzyszyło przy pisaniu komentarza
Proponuję wystawić mobilne ołtarze w które nas PiS wyposażył i zawołać szamana niech gusła odprawi.3 mld na przeko zmarnowano zamiast zabezpieczyć miasto
Dobrze że pis zamiast inwestować w bezpieczeństwo Polaków postanowił rozdawać ponad 30 mld rocznie emerytom. Dzięki temu co rok pistel może pisać o tym samym
Gdzie są chłopy ze swoim sprzętem za miliardy z Unii ? Zamiast utrudniać życie Polakom blokadami zróbcie w końcu coś dobrego dla Polski
Pisiostwo to stan umysłu
@Do roboty się weźcie - Mają wypić tą wodę? Hahah dobry jestes
Geoinżynieria sterowanie pogodą będziecie nieposłuszni damy wam powódź, a później rozwiązania, które przyjmiecie pokornie i tak was załatwimy bez mydła.
@Elblong123 - no tak ten Wróbleeski z pis tyle rządził i nic nie zrobił
@obserwator1 - Nie było betonu j też płynęła, nieuku
To ile udało się wybudować zabezpieczeń przeciwpowodziowych od ostatniej powodzi? I od przedostatniej? Nic? Aha bo pieniądze na budżet obywatelski szły? I na inne słomiane inwestycje? Do dymisji ! ! !