91
28.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Elblong123 - Rów czyli przeko nie jest od cofki co to za głupota może wiatr deszcz, śnieg i w ogóle całe zło tego swiata to robota PiS. Komuno wróć pewnie to marzenie towarzyszyło przy pisaniu komentarza
Woda (2025.12.28)
Proponuję wystawić mobilne ołtarze w które nas PiS wyposażył i zawołać szamana niech gusła odprawi.3 mld na przeko zmarnowano zamiast zabezpieczyć miasto
Polacy dziękują pis (2025.12.28)

info

15  
  16
Dobrze że pis zamiast inwestować w bezpieczeństwo Polaków postanowił rozdawać ponad 30 mld rocznie emerytom. Dzięki temu co rok pistel może pisać o tym samym
Sezon sztormów się zaczyna (2025.12.28)

info

8  
  13
Gdzie są chłopy ze swoim sprzętem za miliardy z Unii ? Zamiast utrudniać życie Polakom blokadami zróbcie w końcu coś dobrego dla Polski
Do roboty się weźcie (2025.12.28)
Pisiostwo to stan umysłu
(2025.12.28)

info

10  
  10
@Do roboty się weźcie - Mają wypić tą wodę? Hahah dobry jestes
Galla (2025.12.28)
Geoinżynieria sterowanie pogodą będziecie nieposłuszni damy wam powódź, a później rozwiązania, które przyjmiecie pokornie i tak was załatwimy bez mydła.
myśl mózgiem (2025.12.28)

info

4  
  1
@Elblong123 - no tak ten Wróbleeski z pis tyle rządził i nic nie zrobił
(2025.12.28)
@obserwator1 - Nie było betonu j też płynęła, nieuku
(2025.12.28)
To ile udało się wybudować zabezpieczeń przeciwpowodziowych od ostatniej powodzi? I od przedostatniej? Nic? Aha bo pieniądze na budżet obywatelski szły? I na inne słomiane inwestycje? Do dymisji ! ! !
(2025.12.28)

info

12  
  6