UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeśli ktoś w Elblągu nie wie dlaczego miasto nie zabezpiecza mieszkańców to przypominam kto okradł nasze miasto. Mimo to ludzie dalej na nich głosują
Niepojęte
Jeśli ktoś w Elblągu nie wie dlaczego miasto nie zabezpiecza mieszkańców to przypominam kto okradł nasze miasto. Mimo to ludzie dalej na nich głosują
Niepojęte