UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeśli ktoś w Elblągu nie wie dlaczego miasto nie zabezpiecza mieszkańców to przypominam kto okradł nasze miasto. Mimo to ludzie dalej na nich głosują

Niepojęte

Anuluj