UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zamiast pieniadze na murki betonowe i pogłębienie rzeki Elbląg to dajcie 300 baniek na olsztyn wy, ,, ,, brak słów.
Zamiast pieniadze na murki betonowe i pogłębienie rzeki Elbląg to dajcie 300 baniek na olsztyn wy, ,, ,, brak słów.