A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Missan ma swój rząd. Skutecznego senatora od motorówek. Niech się wykażą. Myślę, że za rok lub dwa jedziemy szybką koleją do Gdańska.
Bicie piany i ustawek końca nie widać?
Ta miał, kocie' - trzeba nam Brauna z gaśnicą żeby ugasił nam tych śpiących radnych tą śpiącą władzę, która w najważniejszych sprawach dla miasta nic nie robi, zajmują się jedynie pierdołami
Myślę że i kolejka przez Nowy Dwór nie będzie wozić pasażerów ale towary z portu. Tak czy tak każde połączenie Elbląga i Gdańska jest korzystne bo może nas wyrwać z szuwar i bagien. Myślę że 90% to będą cysterny z rafinerii co odciąży nitki do Tczewa Dla pracowników zawsze bardziej się będzie opłacało jechać samochodem ponieważ dojazd do miejsca pracy będzie szybszy niż podróż koleją a potem komunikacją miejską.
Skąd my to już teraz znamy. Tak długo będziemy głosowali aż będzie tak jak "my" chcemy ????
Kiedy było. to z Helem. Ustką i Kołobrzegiem?
Marzy im sie szybka Kolej do Gdańska czy Kolej Nadzalewowa a nie mogą zrobić sprawnej komunikacji miejskiej! Powrót autobusem chociażby z Gronowa Górnego po 22 niemożliwy. Czy każdy amusi jeździć autem?; ) Za Elbląg się weźcie a nie za coś co mało potrzebne.
Brak powrotu po g.22 z Nowodworskiej i Gronowa Górnego na osiedla Zawada, Nad Jarem! Naprawcie lepiej komunikacje miejską, to takie trudne że bierzecie się gorsze pomysły? Do Gdańska sprawniej się jeździ. Chociaż faktycznie zepsuli połączenia PKS weekendowe El-Gd. Skrócili godziny wieczorne ale fakt, że w NDG wysiadała większość a do El dwie osoby na krzyż w tym ja wracała po weekendowych melanżach gdańskich :)
" Zapomnieli o trasie Elbląg-Młynary-Braniewo ", jest czynna, zmodernizowana. Były w swiom czasie szynobusy ale jeżdziły puste, bo rejon wyludniony i PKS, smaochody prywatne ogarniają temat.