UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Marzy im sie szybka Kolej do Gdańska czy Kolej Nadzalewowa a nie mogą zrobić sprawnej komunikacji miejskiej! Powrót autobusem chociażby z Gronowa Górnego po 22 niemożliwy. Czy każdy amusi jeździć autem?; ) Za Elbląg się weźcie a nie za coś co mało potrzebne.