UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Marzy im sie szybka Kolej do Gdańska czy Kolej Nadzalewowa a nie mogą zrobić sprawnej komunikacji miejskiej! Powrót autobusem chociażby z Gronowa Górnego po 22 niemożliwy. Czy każdy amusi jeździć autem?; ) Za Elbląg się weźcie a nie za coś co mało potrzebne.


Anuluj