A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Z jednej strony ta linia to fajna rzecz, ale z drugiej to nie bardzo widzę jak to ma być wykorzystane. Większość połączeń i tak będzie odbywała się dotychczasową linią, bo jest tam o wiele więcej stacji, w tym Tczew i Malbork, a tu będzie tylko NDG? Który ma i tak dobre połączenie autobusowe. Wydaje mi się, że tych połączeń za dużo nie będzie, no nie wiem...
No sorry podałem konkrety. Podałem je miastami sam sobie dopisałeś Katowice i Wawę w moim wpisie...
Elbląg ? Jakie to miasto. To wieś gdzie nie ma dróg. A pusto jest, bo wszyscy uciekają, tak jak ja widzisz. No chyba, że ty zostaniesz.
Masz pusto, to ci nie przeszkadza wiocha.
Nie mogę pojąć co w tym elblągu robią radni dlaczego nie wyślą na wiejską pisma że od 25 lat nic się w tym mieście niedzielę a Olsztyn w podobnych rozmiarach i ludności ma trochę więcej tylko dlatego że od 25 lat nas okrada i ludzie przez to musieli uciekać o dalej bedą uciekać jak nic z tym się nie zrobi dlaczego niemożna wysłać pisma że w podobnych miastach w jednym buduje się nowoczesny dworzec niewiem strzelam 100 mln a w drugim niema 50 tys na windę dla inwalidów pr, y okazji możecie się zapytać dlaczego tam jeżdżą piękne tramwaje a u nas złomy u nas tramwaje są ponad 120 lat tam 5 to teoretyczne nasze złomy tam powinny jeździć a u nas nowe setki zeczy można opisać i się zapytać jak to jest oczekując racjonalnej odpowiedzi i za każdy razem się pytać czy oni napewno się nie pomylili patrząc na historię układ geograficzny i. t.d że znaleźliśmy się w niewłaściwym wojewuctwie wojewuctwie ja rozumiem że ktoś był pijany, czy że za wszelką cenę chciał zniszczyć Elbląg a dorobić naszym kosztem te za.. olsztyńskie ale przez tyle lat nikt poważny nie rządził żeby to naprawiać ?
W aktualnym rozkładzie jazdy z Elbląga do Gdyni jest w ciągu doby 15 połączeń bezpośrednich pociągami Przewozów Regionalnych oraz 6 pociągami IC i 1 TLK. Raczej to mało nie jest, a dodatkowo są jeszcze bezpośrednie kursy z Elbląga do Gdańska autobusów PKS / Flixbus (16,w tym 5 osobowych). Dodatkowo jeżdżą tam autobusy firm prywatnych.
Nowy Elblag oderwany od rzeczywistości. Starajcie się u Marszałka i Wojewody Województwa Warminsko- Mazurskiego o tę inwestycję.
@Voyager - A ile jadą te pociągi?
@Voyager - PKS/Flixbus nie jest żadną alternatywą (koszty) dla kogoś, kto regularnie musi dojeżdżać do Trójmiasta.
PCK od lat istnieje i ma się dobrze. Gdzie CPK, port kontenerowy w Świnoujściu, żeglowna Odra, druga nitka rurociągu Płock Gdańsk itd. nie ma i nie będzie.