UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Brak powrotu po g.22 z Nowodworskiej i Gronowa Górnego na osiedla Zawada, Nad Jarem! Naprawcie lepiej komunikacje miejską, to takie trudne że bierzecie się gorsze pomysły? Do Gdańska sprawniej się jeździ. Chociaż faktycznie zepsuli połączenia PKS weekendowe El-Gd. Skrócili godziny wieczorne ale fakt, że w NDG wysiadała większość a do El dwie osoby na krzyż w tym ja wracała po weekendowych melanżach gdańskich :)