UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Myślę że i kolejka przez Nowy Dwór nie będzie wozić pasażerów ale towary z portu. Tak czy tak każde połączenie Elbląga i Gdańska jest korzystne bo może nas wyrwać z szuwar i bagien. Myślę że 90% to będą cysterny z rafinerii co odciąży nitki do Tczewa Dla pracowników zawsze bardziej się będzie opłacało jechać samochodem ponieważ dojazd do miejsca pracy będzie szybszy niż podróż koleją a potem komunikacją miejską.

MariuszLewandowski-Fc

Anuluj