UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ta miał, kocie' - trzeba nam Brauna z gaśnicą żeby ugasił nam tych śpiących radnych tą śpiącą władzę, która w najważniejszych sprawach dla miasta nic nie robi, zajmują się jedynie pierdołami
Ta miał, kocie' - trzeba nam Brauna z gaśnicą żeby ugasił nam tych śpiących radnych tą śpiącą władzę, która w najważniejszych sprawach dla miasta nic nie robi, zajmują się jedynie pierdołami