UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ta miał, kocie' - trzeba nam Brauna z gaśnicą żeby ugasił nam tych śpiących radnych tą śpiącą władzę, która w najważniejszych sprawach dla miasta nic nie robi, zajmują się jedynie pierdołami


Anuluj