Wybrany wątek opinii
Elbląg miał bezpośrednie połączenie z Braniewem p. Frombork, Braniewem p. Młynary, Gdańskiem/Gdynią, Słupskiem, Szczecinem, Berlinem, Kaliningradem, Olsztynem, Suwałkami, Białymstokiem, Warszawą i Katowicami. W sezonie letnim: z Kołobrzegiem, Ustką, Helem
Do moderacji
Odpowiedz
14
7
Ty chyba rozkładu jazdy nie widziałeś od lat. Pociąg relacji Białystok - Szczecin jeździ regularnie przez Elbląg.
Do moderacji
Odpowiedz
17
2
Bezpośrednie połącznie z Warszawą i Katowicami? Może ty masz bezpośrednią łączność do Fromborka.
Do moderacji
Odpowiedz
1
7
No sorry podałem konkrety. Podałem je miastami sam sobie dopisałeś Katowice i Wawę w moim wpisie...
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Ta miał, kocie' - trzeba nam Brauna z gaśnicą żeby ugasił nam tych śpiących radnych tą śpiącą władzę, która w najważniejszych sprawach dla miasta nic nie robi, zajmują się jedynie pierdołami
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
Kiedy było. to z Helem. Ustką i Kołobrzegiem?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0