Wybrany wątek opinii

Elbląg miał bezpośrednie połączenie z Braniewem p. Frombork, Braniewem p. Młynary, Gdańskiem/Gdynią, Słupskiem, Szczecinem, Berlinem, Kaliningradem, Olsztynem, Suwałkami, Białymstokiem, Warszawą i Katowicami. W sezonie letnim: z Kołobrzegiem, Ustką, Helem
(2025.12.23)
Ty chyba rozkładu jazdy nie widziałeś od lat. Pociąg relacji Białystok - Szczecin jeździ regularnie przez Elbląg.
(2025.12.23)
Bezpośrednie połącznie z Warszawą i Katowicami? Może ty masz bezpośrednią łączność do Fromborka.
(2025.12.23)
No sorry podałem konkrety. Podałem je miastami sam sobie dopisałeś Katowice i Wawę w moim wpisie...
(2025.12.23)
Ta miał, kocie' - trzeba nam Brauna z gaśnicą żeby ugasił nam tych śpiących radnych tą śpiącą władzę, która w najważniejszych sprawach dla miasta nic nie robi, zajmują się jedynie pierdołami
(2025.12.23)
Kiedy było. to z Helem. Ustką i Kołobrzegiem?
(2025.12.24)
Powrót do komentarzy