UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Z jednej strony ta linia to fajna rzecz, ale z drugiej to nie bardzo widzę jak to ma być wykorzystane. Większość połączeń i tak będzie odbywała się dotychczasową linią, bo jest tam o wiele więcej stacji, w tym Tczew i Malbork, a tu będzie tylko NDG? Który ma i tak dobre połączenie autobusowe. Wydaje mi się, że tych połączeń za dużo nie będzie, no nie wiem...

Laskipaa