UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Z jednej strony ta linia to fajna rzecz, ale z drugiej to nie bardzo widzę jak to ma być wykorzystane. Większość połączeń i tak będzie odbywała się dotychczasową linią, bo jest tam o wiele więcej stacji, w tym Tczew i Malbork, a tu będzie tylko NDG? Który ma i tak dobre połączenie autobusowe. Wydaje mi się, że tych połączeń za dużo nie będzie, no nie wiem...
Laskipaa