UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elbląg ? Jakie to miasto. To wieś gdzie nie ma dróg. A pusto jest, bo wszyscy uciekają, tak jak ja widzisz. No chyba, że ty zostaniesz.
Elbląg ? Jakie to miasto. To wieś gdzie nie ma dróg. A pusto jest, bo wszyscy uciekają, tak jak ja widzisz. No chyba, że ty zostaniesz.