UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elbląg ? Jakie to miasto. To wieś gdzie nie ma dróg. A pusto jest, bo wszyscy uciekają, tak jak ja widzisz. No chyba, że ty zostaniesz.


Anuluj