UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie mogę pojąć co w tym elblągu robią radni dlaczego nie wyślą na wiejską pisma że od 25 lat nic się w tym mieście niedzielę a Olsztyn w podobnych rozmiarach i ludności ma trochę więcej tylko dlatego że od 25 lat nas okrada i ludzie przez to musieli uciekać o dalej bedą uciekać jak nic z tym się nie zrobi dlaczego niemożna wysłać pisma że w podobnych miastach w jednym buduje się nowoczesny dworzec niewiem strzelam 100 mln a w drugim niema 50 tys na windę dla inwalidów pr, y okazji możecie się zapytać dlaczego tam jeżdżą piękne tramwaje a u nas złomy u nas tramwaje są ponad 120 lat tam 5 to teoretyczne nasze złomy tam powinny jeździć a u nas nowe setki zeczy można opisać i się zapytać jak to jest oczekując racjonalnej odpowiedzi i za każdy razem się pytać czy oni napewno się nie pomylili patrząc na historię układ geograficzny i. t.d że znaleźliśmy się w niewłaściwym wojewuctwie wojewuctwie ja rozumiem że ktoś był pijany, czy że za wszelką cenę chciał zniszczyć Elbląg a dorobić naszym kosztem te za.. olsztyńskie ale przez tyle lat nikt poważny nie rządził żeby to naprawiać ?