A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jak myślisz, że da się cofnąć osiem lat tego cyrku, w dwa lata, to gratuluję. Taka jest prawda, PiS zrobił z ludzi biedaków. Inflacja poszła dużo szybciej, niż te ich kłamstwa o podnoszeniu minimalnej pensji.
@Jes Kul - My już słabo pi polski, my tera de beściakj for inglisz, jes, jes... a jak
Tego się nie da naprawić. To dzięki pis ceny w sklepach są wyższe niż w Niemczech a zarobki dużo niższe. Te ceny już zawsze będą wyższe.
Dziękujemy ci tusku za biedę, nędzę, upokorzenia i brak perspektyw i życzymy tobie tego samego tylko dwa razy więcej, że szczerego serca i duszy i oby yo co spotkało Polaków spotkało twoje sługi.
@Dziwnie myślisz - Można by pomyśleć, że takie głosy mają wartość, a to po prostu portel blokuje wszystko inne. Czyli prawdy tu nie uświadczysz.
Piękna inicjatywa i brawo dla Piotra i Pani Beaty że im się zawsze chce!!! Bóg zapłać za ich dobro i serca otwarte na drugiego człowieka! Piotr to spoko człowiek i dobry kolega. Wesołych Świąt!!!
Jakiej prawdy? Tej prawdy Grzegorza Brauna? Przecież to chodząca karykatura prawdy i chodząca teoria spiskowa taka sam jak u Trumpa. Szkoda słów i aby nigdy prawica ta skrajna nie wygrała w Polsce wyborów!!! Szczęść Boże tym słowom i błogosław aby Braun pozostał na marginesie politycznego społeczeństwa a najlepiej poza nim.
A może by tak na co dzień zaoferować pracę, choć na pół etatu dla tych osób ?
nie życz tego innym co tobie nie miłe!!!!!
Dziwne ale prawdziwe jest ok ale jeden warunek trzeba być trzeżwym