UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dziękujemy ci tusku za biedę, nędzę, upokorzenia i brak perspektyw i życzymy tobie tego samego tylko dwa razy więcej, że szczerego serca i duszy i oby yo co spotkało Polaków spotkało twoje sługi.


Anuluj