UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tego się nie da naprawić. To dzięki pis ceny w sklepach są wyższe niż w Niemczech a zarobki dużo niższe. Te ceny już zawsze będą wyższe.
Dziwnie myślisz
Tego się nie da naprawić. To dzięki pis ceny w sklepach są wyższe niż w Niemczech a zarobki dużo niższe. Te ceny już zawsze będą wyższe.
Dziwnie myślisz