UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tego się nie da naprawić. To dzięki pis ceny w sklepach są wyższe niż w Niemczech a zarobki dużo niższe. Te ceny już zawsze będą wyższe.

Dziwnie myślisz

Anuluj