Wybrany wątek opinii
Dziękujemy ci tusku za biedę, nędzę, upokorzenia i brak perspektyw i życzymy tobie tego samego tylko dwa razy więcej, że szczerego serca i duszy i oby yo co spotkało Polaków spotkało twoje sługi.
Do moderacji
Odpowiedz
5
8
nie życz tego innym co tobie nie miłe!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
2
0