Wybrany wątek opinii

Dziękujemy ci tusku za biedę, nędzę, upokorzenia i brak perspektyw i życzymy tobie tego samego tylko dwa razy więcej, że szczerego serca i duszy i oby yo co spotkało Polaków spotkało twoje sługi.
(2025.12.20)
nie życz tego innym co tobie nie miłe!!!!!
(2025.12.20)
Powrót do komentarzy