Wybrany wątek opinii
Mimo biedy jaką pis zgotował milionom, ludzie i tak będą na nich głosować. Syndrom sztokholmski
Do moderacji
Odpowiedz
11
9
@Prawda pisiory ? - dwa lata i nowi nie poprawili tego o czym piszesz - nieroby ?
Do moderacji
Odpowiedz
0
15
Jak myślisz, że da się cofnąć osiem lat tego cyrku, w dwa lata, to gratuluję. Taka jest prawda, PiS zrobił z ludzi biedaków. Inflacja poszła dużo szybciej, niż te ich kłamstwa o podnoszeniu minimalnej pensji.
Do moderacji
Odpowiedz
11
9
Tego się nie da naprawić. To dzięki pis ceny w sklepach są wyższe niż w Niemczech a zarobki dużo niższe. Te ceny już zawsze będą wyższe.
Do moderacji
Odpowiedz
10
8
@Dziwnie myślisz - Można by pomyśleć, że takie głosy mają wartość, a to po prostu portel blokuje wszystko inne. Czyli prawdy tu nie uświadczysz.
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
Jakiej prawdy? Tej prawdy Grzegorza Brauna? Przecież to chodząca karykatura prawdy i chodząca teoria spiskowa taka sam jak u Trumpa. Szkoda słów i aby nigdy prawica ta skrajna nie wygrała w Polsce wyborów!!! Szczęść Boże tym słowom i błogosław aby Braun pozostał na marginesie politycznego społeczeństwa a najlepiej poza nim.
Do moderacji
Odpowiedz
8
7
Do moderacji
Odpowiedz
5
1