35
19.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Przepięknie, przyszli ludzie bezdomni, samotni i potrzebujący, wszyscy bardzo zadowoleni, atmosfera, wystrój, dary i to co się czuje w dzień wigilii. Wesołych świąt!
(2025.12.20)
Czy na serio trzeba karmić ludzi bigosem na dworcu? Czy w Elblągu jest na serio tak wiele głodnych bezdomnych? Przecież mamy dom Św. Alberta - tam każdy bezdomny ma wikt i opierunek. Dla mnie to ukryty marketing niektórych osób. Chyba się nie udało. Niesmak po odbitym bigosie zostanie.
Dziwne ale prawdziwe (2025.12.20)

info

6  
  20
"Nawet gdyby przyszła tylko jedna osoba, miałoby to sens. " marnotrawienie ma sens ? organizowanie skorki za wyprawke, to okreslenie swiadczy o glupocie, sens mialoby gdyby przyszlo powyzej 50% oczekiwanych obecnych i to jest na skraju oplacalnosci
(2025.12.20)

info

1  
  5
Pogaństwo tam ludzie szli nażreć się nie słuchać Ewangelii, bo tam jej nawet nie głosili. Lans, reklama żarcia i pogaństwo. Ludzie już odeszli od Bożego Słowa czcząc święto boga słońca. Chrystus nie urodził się w grudniu religia wyprała wam głowy, ale, że chrześcijanie w te pogańswto weszło. Potężne zwiedzenie o którym pisał Jan jest widoczne gołym okiem.
ręcę opadają. (2025.12.20)

info

2  
  8
przyszli się nażreć, bo Chrystusa tam nie poznali, bo nikt im nie głosił Ewangelii.
(2025.12.20)
@Pokazówka - Dokładnie po drugie to ludzie robią z serca, a ktoś inny zbiera aplauz
(2025.12.20)
Mimo biedy jaką pis zgotował milionom, ludzie i tak będą na nich głosować. Syndrom sztokholmski
Prawda pisiory ? (2025.12.20)
Misja Teen Challenge nakarmi, a o formę zadba Ninja Fitness Special Club For All People In The Osiedle...
Jes Kul (2025.12.20)
Piękna inicjatywa ! Dla marudzących... może coś zrobisz jeden z drugim od siebie dla innych, a nie tylko krytykujesz!
J124 (2025.12.20)

info

7  
  2
@Prawda pisiory ? - dwa lata i nowi nie poprawili tego o czym piszesz - nieroby ?
(2025.12.20)