UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Piękna inicjatywa i brawo dla Piotra i Pani Beaty że im się zawsze chce!!! Bóg zapłać za ich dobro i serca otwarte na drugiego człowieka! Piotr to spoko człowiek i dobry kolega. Wesołych Świąt!!!
Piękna inicjatywa i brawo dla Piotra i Pani Beaty że im się zawsze chce!!! Bóg zapłać za ich dobro i serca otwarte na drugiego człowieka! Piotr to spoko człowiek i dobry kolega. Wesołych Świąt!!!