UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Piękna inicjatywa i brawo dla Piotra i Pani Beaty że im się zawsze chce!!! Bóg zapłać za ich dobro i serca otwarte na drugiego człowieka! Piotr to spoko człowiek i dobry kolega. Wesołych Świąt!!!


Anuluj