UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przepięknie, przyszli ludzie bezdomni, samotni i potrzebujący, wszyscy bardzo zadowoleni, atmosfera, wystrój, dary i to co się czuje w dzień wigilii. Wesołych świąt!


Anuluj