UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przepięknie, przyszli ludzie bezdomni, samotni i potrzebujący, wszyscy bardzo zadowoleni, atmosfera, wystrój, dary i to co się czuje w dzień wigilii. Wesołych świąt!
Przepięknie, przyszli ludzie bezdomni, samotni i potrzebujący, wszyscy bardzo zadowoleni, atmosfera, wystrój, dary i to co się czuje w dzień wigilii. Wesołych świąt!