UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy na serio trzeba karmić ludzi bigosem na dworcu? Czy w Elblągu jest na serio tak wiele głodnych bezdomnych? Przecież mamy dom Św. Alberta - tam każdy bezdomny ma wikt i opierunek. Dla mnie to ukryty marketing niektórych osób. Chyba się nie udało. Niesmak po odbitym bigosie zostanie.

Dziwne ale prawdziwe

Anuluj