Wybrany wątek opinii

Przepięknie, przyszli ludzie bezdomni, samotni i potrzebujący, wszyscy bardzo zadowoleni, atmosfera, wystrój, dary i to co się czuje w dzień wigilii. Wesołych świąt!
(2025.12.20)
przyszli się nażreć, bo Chrystusa tam nie poznali, bo nikt im nie głosił Ewangelii.
(2025.12.20)
Powrót do komentarzy