Wybrany wątek opinii
Przepięknie, przyszli ludzie bezdomni, samotni i potrzebujący, wszyscy bardzo zadowoleni, atmosfera, wystrój, dary i to co się czuje w dzień wigilii. Wesołych świąt!
Do moderacji
Odpowiedz
10
2
przyszli się nażreć, bo Chrystusa tam nie poznali, bo nikt im nie głosił Ewangelii.
Do moderacji
Odpowiedz
4
8