UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czy na serio trzeba karmić ludzi bigosem na dworcu? Czy w Elblągu jest na serio tak wiele głodnych bezdomnych? Przecież mamy dom Św. Alberta - tam każdy bezdomny ma wikt i opierunek. Dla mnie to ukryty marketing niektórych osób. Chyba się nie udało. Niesmak po odbitym bigosie zostanie.
Dziwne ale prawdziwe