Wybrany wątek opinii

Popatrzcie na olsztyn były protesty a władze i tak budują ul. nowobaltycka. tam myślą o tym by miasto żyło a w Elblągu grupka cwaniakow blokuje rozwoj miadta. Budować i tyle a komu nie pasuje wyprowadzka.
(2025.12.19)
Wyprowadzka? Typowa elbląska gościnność
(2025.12.19)
Powrót do komentarzy