Wybrany wątek opinii
Popatrzcie na olsztyn były protesty a władze i tak budują ul. nowobaltycka. tam myślą o tym by miasto żyło a w Elblągu grupka cwaniakow blokuje rozwoj miadta. Budować i tyle a komu nie pasuje wyprowadzka.
Do moderacji
Odpowiedz
54
9
Wyprowadzka? Typowa elbląska gościnność
Do moderacji
Odpowiedz
2
1