UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Iou - Pewnie że sprzeda a droga powstanie bo takie są plany miasta. Niestety nie ma dla tej ulicy i połączenia na dziś dzień po prostu pieniędzy. Jak komuś psy dupami szczekają to trudno o jakieś zrozumienie tematu. Połączenie alei Jana Pawła z Krasnym Lasem to priorytet dla miasta oraz obwodnica dla osiedla Nad Jarem gdzie w godzinach szczytu są bardzo duże korki.