Wybrany wątek opinii

Z powyższego artykułu nie doczytałem informacji drogowej drugiej w kolejności do realizacji, po Obwodnicy Wschodniej, czyli łącznika między Jana Pawła II na Modrzewinie Północ z ulicą Fromborską. Liczę, że Redaktor RG jeszcze w tym roku nas o tym poinformuje.
(2025.12.19)
Tam psy dupami szczekają więc nie ma po co, Chyba że to ty te ziemię tam kupiłeś i chcesz żeby Ci nasz prezydent suprice zrobił i sprzedasz dziesięć razy drożej.
Iou (2025.12.19)
@Iou - Pewnie że sprzeda a droga powstanie bo takie są plany miasta. Niestety nie ma dla tej ulicy i połączenia na dziś dzień po prostu pieniędzy. Jak komuś psy dupami szczekają to trudno o jakieś zrozumienie tematu. Połączenie alei Jana Pawła z Krasnym Lasem to priorytet dla miasta oraz obwodnica dla osiedla Nad Jarem gdzie w godzinach szczytu są bardzo duże korki.
(2025.12.19)
Powrót do komentarzy