UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co ma pis do Elbląga z wrobelkiem na czele? Te wasze sukcesy widać na przykładzie rozwoju miasta, po porównaniu z innymi
Co ma pis do Elbląga z wrobelkiem na czele? Te wasze sukcesy widać na przykładzie rozwoju miasta, po porównaniu z innymi