UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"- Panie Komisarzu, Elbląg w ostatnich tygodniach otrzymał z Brukseli bardzo dobrą wiadomość o odblokowaniu prawie 40 mln euro na rozwój portu" To zapewne kredyt, więc powody do radości ma tylko pan Arkadiusz... Choć też zdaje sobie sprawę, że bez 1 000 000 000 zł to dalej będzie takie tam taplanie się płytkim bagienku... ale może do emerytury szczęśliwie dociągnie i wtedy będzie prawdziwym herosem wśród storytellerów snujących morskie opowieści, który na dodatek dorbi się na tym zajęciu emerytury ! Nic tylko pogratulować talentu ! "To już 25 procent ankietowanych, nigdy wcześniej takiego wyniku nie było... " O proszę już 25% woli Wowkę od UE ! Może niech wyjadą na Wegry wzorując się na ichnich idolach z populizmu i socjopatii. "... infrastruktura portowa w Elblągu może być istotna również z punktu widzenia bezpieczeństwa. " Na przykład parking dla TiRów jako baza pancernych poduszkowców uzbrojonych w CKMy i podwodnych kajaków kamikadze boski wiatr.

GłębokaMyśl

Anuluj