UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak to mówił nasz wielki ks. Klimuszko - najpierw upadnieKomuna, potem będąRządzić szubrawcyZłodzieje, i dopieroPotem będzie dobrze... jak widać wciąż jesteśmy na2etapie.
echo
Jak to mówił nasz wielki ks. Klimuszko - najpierw upadnieKomuna, potem będąRządzić szubrawcyZłodzieje, i dopieroPotem będzie dobrze... jak widać wciąż jesteśmy na2etapie.
echo