UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak to mówił nasz wielki ks. Klimuszko - najpierw upadnieKomuna, potem będąRządzić szubrawcyZłodzieje, i dopieroPotem będzie dobrze... jak widać wciąż jesteśmy na2etapie.

echo

Anuluj