UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Skąd twierdzenie że ktokolwiek uważa przekop za sukces? To nadal wywalone w błoto (dosłownie) pieniądze, ale lepiej trochę dopłacić i uzyskać z tej inwestycji jakąkolwiek funkcjonalność (bo o jej zwrocie nie ma mowy), zamiast pozwolić jej marnieć. Nikt nie wie czy coś zacznie używać przekopu po poprawie portu w Elblągu, ale bez jej poprawy mamy pewność że nie.

Woycek

Anuluj