62
19.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Zielarski - Jesteś wyjątkowo beznadziejnym propagandystą i na dodatek wypisujesz brednie zasłyszane w krzaczorach, gdzie grupa pisowskich inteligentów zazwyczaj spożywa piwo po robocie. Akurat pan Jerzy to duszą i umysłem przekopowy misiaczek pisiaczek, najlepszy przyjaciel pana Arkadiusza oddany idei portu morskiego na parkingu dla TiRów sercem i duszą..
GłębokaMyśl (2025.12.21)
Obserwowany rozkwit miasta jest pochodną polityki regionalnej władz województwa bagien i szuwarów, ,ich troski o Żuławy i Elbląg oraz postawy mieszkańców miasta, którym taka sytuacja najwyraźniej pasuje, bo GM jeszcze nie słyszała, by któryś z wybrańców ludu elbląskiego postawił tezę o konieczności zmiany podziału administracyjnego tej części Polski i podjął choćby tylko próbę organizacji referendum w tej sprawie..
GłębokaMyśl (2025.12.21)