UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Co to w ogóle za PARANOJA, że gdzieś w jakiejś mitycznej Brukseli (czyli de facto Berlinie = większość wysokich urzędników niby skąd pochodzi?) - trzeba prosić i czekać na mityczne "odblokowanie środków" na potrzebną inwestycję, na której wykonanie 80-90% poszło już jakieś...10 000 000 000 PLN ? ? ? - sorki naiwne owieczki, ale to pokazuje jawny, odgórny SABOTAŻ - tego portu już nie da się pewnie zatrzymać, skoro tyle już zostało zrobione... ale da się OPÓŹNIĆ... podobnie jak z CPK - po co nam port lotniczy, skoro jest w Berlinie, i po ca nam więcej portów w Polsce (nie tylko ten mały w Elblągu) skoro jest Hamburg... tak to wygląda - cicha wojna i rywalizacja między unijnym hegemonem, który nie chce podzielić się tortem z innymi... taka mikro gra wewnątrz UE a'la rywalizacja USA-Chiny... niestety Polska póki co - z polskojęzycznymi rządami - ma tak słabych polityków, że to aż boli, gdy się na to patrzy (wbrew tv-propagandzie realizowanej lokalnie w kraju) - i to się dzieje od 20 lat... POPiSLDPSL50... to skuteczni gubernatorzy hamujący rozwój tej (i nie tylko) krainy.
WolneMedia.pl