UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Motorówka i noszowy obiecywali 3 lata temu budowę portu. Do dziś nie wbito nawet sztycha łopaty. Jedynie konferencje i rolki na FB. KOwcy jak zwykle tylko gadają a nic nie robią. Dziwi mnie więc że Pan Rafalski jest w ekstazie? Śmiało należy twierdzić że gdyby PiS dalej rządził to ten port już by powstał a setki elblążan miało by szansę na pracę w tym porcie. Przypomnę że PIS zbudował gigantyczny przekop przez mierzeję w zaledwie 3 lata. KO obiecywało miliardy euro dla Elbląga z KPO które blokowali eurokomunisci bo im się Polski rząd nie podobał, pytam się więc gdzie są te pieniądze i dlaczego nic się w Elblągu nie buduje?

Wychodzimy z Uni

Anuluj