UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Poki co z tej wielkiej polityki I zarządzania Braun rośnie w siłę i znowu KO doprowadzil ze będzie rządził pis z konfą i Braunem co będzie tragiczne w skutkach ! Wybierają dziadków leśnych typu Czarzasty i lewica wypada z Sejmu nie mówiąc o Holowni i psl ! Taki marny scenariusz się szykuje