UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Poki co z tej wielkiej polityki I zarządzania Braun rośnie w siłę i znowu KO doprowadzil ze będzie rządził pis z konfą i Braunem co będzie tragiczne w skutkach ! Wybierają dziadków leśnych typu Czarzasty i lewica wypada z Sejmu nie mówiąc o Holowni i psl ! Taki marny scenariusz się szykuje