UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Poki co z tej wielkiej polityki I zarządzania Braun rośnie w siłę i znowu KO doprowadzil ze będzie rządził pis z konfą i Braunem co będzie tragiczne w skutkach ! Wybierają dziadków leśnych typu Czarzasty i lewica wypada z Sejmu nie mówiąc o Holowni i psl ! Taki marny scenariusz się szykuje


Anuluj