UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Myślę że gdy Polacy dojdą się władzy to obaj panowie dostaną zarzuty za blokadę rozwoju nie tylko miasta ale i Polski. Więzienia na nich czekają. Nie odpuścimy zablokowania rozwoju miasta.

Lolka

Anuluj