UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Włodarze myśleli, że jak zapłacą za transmisje telewizyjne to nagle turyści sie rzucą żeby zwiedzać Elbląg... Niestety tak nie jest :) Najpierw poprawcie komunikacje miejską, stwórzcie nowe miejsca pracy to ludzie przestaną uciekać z tego miasta.