UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Włodarze myśleli, że jak zapłacą za transmisje telewizyjne to nagle turyści sie rzucą żeby zwiedzać Elbląg... Niestety tak nie jest :) Najpierw poprawcie komunikacje miejską, stwórzcie nowe miejsca pracy to ludzie przestaną uciekać z tego miasta.


Anuluj