UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@1125. - Neo dworzec Zdrój był siedliskiem za potrzebą, miejscem ćpunów a więc nie godzien miasta Elbląg !
@1125. - Neo dworzec Zdrój był siedliskiem za potrzebą, miejscem ćpunów a więc nie godzien miasta Elbląg !