Wybrany wątek opinii
8 lat Słupnika i totalna degradacja miasta i okolicy. Już za samą sprzedaż dworca kolejowego Elbląg Zdrój, powinien wyjechać z ratusza...
Do moderacji
Odpowiedz
41
14
@1125. - Neo dworzec Zdrój był siedliskiem za potrzebą, miejscem ćpunów a więc nie godzien miasta Elbląg !
Do moderacji
Odpowiedz
7
9