Wybrany wątek opinii

8 lat Słupnika i totalna degradacja miasta i okolicy. Już za samą sprzedaż dworca kolejowego Elbląg Zdrój, powinien wyjechać z ratusza...
1125. (2025.12.18)
@1125. - Neo dworzec Zdrój był siedliskiem za potrzebą, miejscem ćpunów a więc nie godzien miasta Elbląg !
(2025.12.18)
Powrót do komentarzy