UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Włodarze myśleli, że jak zapłacą za transmisje telewizyjne to nagle turyści sie rzucą żeby zwiedzać Elbląg... Niestety tak nie jest :) Najpierw poprawcie komunikacje miejską, stwórzcie nowe miejsca pracy to ludzie przestaną uciekać z tego miasta.