A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Pracy dla młodych ludzi tu trzeba i wtedy tramwaje będą potrzebne aby dojeżdżać do pracy, a tak wszystko jedno jaki... !
nierentowna inwestycja
... napisał mieszkaniec szuwarowo-bagiennej dziury. Byłem w tym roku w Olsztynie i widać jaką prowincją jest on przy Trójmieście.
Jedno z najbardziej zadłużonych miast w Polsce, miasto, które jest uznawane jako jedno z najgorszych do życia i kolejny błysk potuskanych, tureckie tramwaje w sytuacji gdy polskie tramwaje są jednymi z lepszych w Europie.... Szkoda gadać, po zmianie władzy CBA, ABW i pewnie SKW będzie miało sporo pracy...
Ciekawe co będzie najpierw ? Dostarczone nowe tramwaje czy modernizacja torów na grunwaldzkiej żeby te nowe tam kursowały... ? Chyba że te nowe tak jak Pesy, kursowały będą tylko na Saperów ?
@wkurz - jaj to nie masz Ty bo jedno co robisz to piszczysz jak baba!!!
Przydałoby się zmienić przepisy dot. przetargów i w ogóle zakupów ze środków publicznych w taki sposób aby w kryterium wyboru oferty był uwzględniony kapitał firmy produkującej w tym przypadku tramwaje, czyli pierwszeństwo mają firmy z Polski, jak nie ma z Polski to z europy, a jak nie ma z europy to dopiero dalsze kraje. No ale jeśli władzom lokalnym i centralnym nie zależy na rozwoju gospodarki Polski to jak najbardziej brać pod uwagę tylko cenę, no i oczywiście prywatne korzyści płynące z podpisania umowy (ale o tym cicho sza).
Szkoda, że w Polsce nie produkuje się dobrych o światowej renomie tramwajów, bo można by zamówić z Polski, a tak nie mamy wyjścia i musimy kupować Tureckie... a nie, czekaj, czekaj...
FC Mariusz Lewandowski. Mistrzu gdzie jestes? Czekamy z niecierpliwoscia na twoja opinie i wskazanie co masmy robic? Bez twojej opinii nie damy rady. Mistrzu wracaj!!!!
Numer 2 bezapaelacyjnie